Ege Üniversitesi

Ege Üniversitesi, İzmir ilinde ve Ege bölgesinde eğitim, araştırma, kültürel ve sosyal faaliyetlerin odak noktası olan 60 yıllık bir devlet üniversitesidir. Uluslararası bakış açısına sahip bir üniversite olan Ege Üniversitesi'nin eğitim sistemi, yaratıcı öğretim ve katılımcı öğrenme ilkesine dayanmaktadır. Ege Üniversitesi, Üniversite-Toplum İlişkilerine özel Ooaklanmakta, toplumun ve bölgenin sosyo-ekonomik gelişimine katkıda bulunan faaliyetlere ağırlık vermektedir. Bölgesel üniversiteler, ulusal kuruluşlar, bölgesel ve ulusal paydaşlarla ortak projeler ve aktif işbirlikleri, araştırma sonuçlarının toplum yararına kullanılmasına özel bir önem verilerek yürütülmektedir. Bugün Ege Üniversitesi, endüstri ilişkileri, AB projelerine yaklaşımı, öğrencilere özel programları vb. açıdan Türkiye'de benzersiz ve yenilikçi uygulamalara sahiptir. Tüm bu faaliyetlerde Ege Üniversitesi'nin amacı; Bilim ve topluma sürdürülebilir bir katkı için Araştırma ve İnovasyon ekosistemindeki güçlü yönlerini kullanmaktır.

 

Vilnius Gediminas Technical University (VGTU)

Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi (VILNIUS TECH), Litvanya'nın Vilnius şehrinde bulunan lider bir yüksek öğretim kurumudur. VILNIUS TECH'in 10 400'den fazla öğrencisi ve 10 fakültesi vardır: Antanas Gustaitis' Havacılık Enstitüsü, Mimarlık, İşletme Yönetimi, İnşaat Mühendisliği, Yaratıcı Endüstriler, Elektronik, Çevre Mühendisliği, Temel Bilimler, Mekanik, Ulaştırma Mühendisliği, 13 araştırma enstitüsü, 3 araştırma merkezi, 23 araştırma laboratuvarı olmak üzere birçok akademik merkezi içerisinde barındırır. Mühendislik bilimleri alanındaki çalışma programları, tüm çalışma programlarının %60'ını oluşturmaktadır. VILNIUS TECH'in 960 akademik personeli vardır (%72'si doktora derecesine sahiptir).

VILNIUS TECH ağı, 67 ülkede yaklaşık 480 ortak yüksek öğrenim ve araştırma kurumu, 500 civarında iş ortağı, 40 uluslararası araştırma ve çalışma projesi, 80 000'den fazla mezun içermektedir. VILNIUS TECH, dünya çapındaki üniversitelerin en iyi %2,1'i arasındadır.

Universidad Politécnica de Madrid (UPM)

Universidad Politécnica de Madrid (UPM), en eski ve en büyük İspanyol teknik üniversitesidir. Yaklaşık 36.000 lisans ve yüksek lisans öğrencisi ve 1.900 doktora öğrencisi şu anda UPM'de eğitim görmektedir. 18 UPM okulu, çoğu mühendislik disiplininin yanı sıra mimari, bilgisayar bilimi, jeodezi ve haritacılık dallarını kapsar. 120 lisans ve yüksek lisans derecesinden otuz beşi uluslararası olarak akredite edilmiştir. UPM, endüstri ile uzun bir işbirliği ve uluslararası Ar-Ge programlarına katılım geleneğine sahiptir.

EOLAS S.L.

EOLAS S.L. iş, eğitim ve sivil toplum için projeler, iş geliştirme ve danışmanlık inovasyonu için çok çeşitli talep ve ihtiyaçlarla ilgili temel alanlarda işletmelere, kuruluşlara ve kuruluşlara hizmet ve destek sunar.

  • • support for projects,
  • • business development and consulting
  • • innovation for business, education and civil society.

Birlikte yaratma, yaratıcılık teknikleri, anlatı teknikleri, hikaye anlatımı ve bilgi üretimi ve yönetimi gibi yenilikçi yaklaşımlar, yenilikçi hale getirmek ve daha yüksek ve daha uzun süreli bir etkiye ulaşmak için kullandığımız yöntemlerden sadece birkaçıdır.

 

University of Southern Denmark

University of Southern Denmark (SDU) içerisinde yer alan Pazarlama ve Yönetim Bölümü'nün başlangıç noktası, pazarlar, kuruluşlar ve bireyler arasındaki işbirliğidir ve araştırmalarımız, evrimsel organizasyon modellerinden yeni egzotik tüketim biçimlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bütünleştirici Yenilik Yönetimi Merkezi, şirketlerin uluslararası rekabet gücünü artırmak için yeni yöntemler ve yaklaşımlar araştırır.

AVACA TECHNOLOGIES SA (Greece)

Avaca Technologies, Yazılım Tabanlı Teknoloji Çözümleri sağlayan ve bankacılık, sigorta, denizcilik, sanayi, konaklama / turizm gibi birçok endüstri ve pazar sektöründe önemli bir müşteri listesi oluşturmuş bağımsız bir Danışmanlık Şirketidir, yalnızca Yunanistan'da değil, uluslararası alanda da. Şu anda Avaca Technologies'in yazılım ürünleri Asya, Orta Doğu, Amerika, Avrupa'da kuruludur.
2001 yılında kuruluşundan bu yana Avaca Technologies, yenilikçi teknolojik çözümler ve ürünler geliştirmeye odaklanmıştır. Sonuç, Javaca Platformunun benzersiz yetenek ve özelliklere sahip Açık Standartlara dayalı bir yazılım geliştirme çerçevesinin evrimi ve bunun üzerine müşteriler için bir dizi ürün ve özel web tabanlı çözümler.